מחזירים אהבה לעמותת לה״ב – גיוס תרומות jgive.com

מחזירים אהבה לעמותת לה״ב – גיוס תרומות באתר jgive

עמותת לה"ב – למען הפגים בישראל הינה עמותה כלל ארצית שהוקמה ע"י הורים לפגים, במטרה לקדם ולשפר את מצב הפגים ומשפחותיהם, העלאת המודעות לצרכיהם המיוחדים והשלכות הפגות. העמותה, המתבססת על מתנדבים ותרומות, מעניקה את שירותיה ללא תשלום וללא תנאי לכל מי שזקוק להם, ופועלת בשלושה רבדים:

  • העלאת מודעות
  • תמיכה וסיוע
  • קידום חקיקה

לאורך שנות פעילותה, הגיעה העמותה להישגים רבים ומשמעותיים, בין היתר: הארכת חופשת לידה בתשלום לאמהות לפגים ותינוקות אחרים שאושפזו בתחילת חייהם, חיסוני RSV, קידום הקמת בנק חלב אם בישראל, חוזר משרד הבריאות לטיפול בפגים בקהילה, קצבה ייעודית לפגים ועוד. 15,000 פגים נולדים בישראל מדי שנה.

כל הישג של העמותה לאורך שנות פעילותה נוגע בדרך או זו אחרת בכל פג ובכל משפחה: אם בצידנית שמקבלים בפגיה, בפנייה לקו חם, בסיוע במיצוי זכויות, בקבוצות התמיכה השונות שלנו במדיות השונות, בתמנון בפגיה או אחריה, וגם בדרכים עקיפות, כמו כל הזכויות הנ"ל.. שלא היו קיימות לפני. בכל שנה מחדש העמותה נאבקת על הישרדותה.

בהעדר המשאבים לא נוכל להמשיך ולסייע לכל אותן 15,000 המשפחות המצטרפות אלינו מדי שנה, והעמותה תאלץ לצמצם את פעילותה באופן משמעותי. בחודש המודעות לפגים הקרוב (נובמבר) אנחנו מחזירים אהבה לעמותת לה״ב!

בעזרת התרומה שלכם, נוכל לבסס תשתית כלכלית שנתית לעמותה, ונוכל להבטיח את המשך פעילותה הברוכה למען הפגים ומשפחותיהם.

מידע חשוב להורים

הפרוייקטים שלנו

רובוט שירות
he_IL
דילוג לתוכן